FILOMATA - Szkoła możliwości test

  • slidebg1
  • -->
  • slidebg1
  • -->
Filomatakadra FILOMATYKadra Liceum i Gimnazjum

BOŻENA SOZAŃSKA

2 Października 2019, 9:57

nauczycielka chemii

Jestem biochemiczką, autorką scenariuszy i publikacji metodycznych, mentorką
i trenerką Centrum Edukacji Obywatelskiej,


MARIA CZERWIŃSKA

2 Września 2018, 5:53

-dyrektor Liceum Ogólnokształcącego FILOMATA

Kiedy sięgam pamięcią do czasów zabaw w dzieciństwie, to we wspomnieniach zawsze pojawia się motyw szkoły i ja w roli nauczyciela.  Jeśli do tego dodam, że podczas swojej edukacji miałam szczęście spotkać Nauczycieli-Mistrzów, którzy pokazali mi jak uczyć z pasją, jak kochać to, co się robi, to powód, dla którego jestem nauczycielem jest oczywisty.


IWONA GUZICKA

6 Września 2017, 7:02

Prezes Zarządu FILOMATA Sp.z o.o,  nauczyciel historii i podstaw przedsiębiorczości.
Nigdy nie marzyłam, aby zostać nauczycielem. Los trochę zadecydował za mnie. Dzięki mu za to! Bardzo lubię swój zawód i wyzwania, które stawia na mojej drodze. Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel historii. Byłam doradcą metodycznym nauczycieli historii. Najlepiej czuję się w klasie, prowadząc lekcję. Niestety, obowiązki związane z zarządzaniem FILOMATĄ zmusiły mnie do ograniczenia liczby prowadzonych zajęć.  


ELŻBIETA WIĘCŁAW

6 Września 2017, 7:02

-wiceprezes Zarządu FILOMATA Sp.z o.o

-nauczyciel retoryki i języka polskiego, certyfikowany trener Porozumienia bez Przemocy

Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam być nauczycielem. To praca, która jest ciągłym kontaktem z  ludźmi, a ja kocham ludzi. W życiu  ważny jest dla mnie szacunek, optymizm, pasja i rozwój. Jestem wdzięczna za wszystkie możliwości, które przynoszą kolejne dni. Obecnie uczę retoryki i jestem wiceprezesem Zarządu FILOMATY Sp. z.o.o. Największym moim odkryciem ostatnich lat jest Porozumienie Bez Przemocy – filozofia życia, która pozwala mi być w pełni szczęśliwym człowiekiem. W styczniu 2016r. zakończyłąm proces międzynarodowej certyfikacji trenerskiej i obecnie, jako jedyny dyrektor szkoły w Polsce jestem certyfikowanym Trenerem PbP.


IZABELA BALLON

6 Września 2017, 7:02

nauczyciel historii i wiedzy
o społeczeństwie

Jestem nauczycielem zafascynowanym historią i tym, co dzieje się wokół nas każdego dnia. Chętnie poznaję młodych ludzi, bo uważam, że każdy z nich jest wyjątkowym, interesującym i pełnym pasji człowiekiem.


MARZENA BISKUP

6 Września 2017, 7:01

nauczyciel języka polskiego

Niepoprawna optymistka z lekką nutką dekadencji;) 


BOŻENA BROŻYNA

6 Września 2017, 7:01

nauczyciel fizyki i chemi

Jestem pogodną, wesołą i pełną wigoru osobą. Oprócz tego jestem impulsywna, mówię co mam na sercu, co może być i wadą i zaletą.


MAGDALENA CHOLEWA

6 Września 2017, 7:00

nauczyciel języka niemieckiego


GRAŻYNA DZWONOWSKA

6 Września 2017, 7:00

nauczyciel muzyki

W „Filomacie” pracuję od 2004 roku, uczę muzyki i prowadzę szkolne zespoły muzyczne. Poza tym – śpiewam, grywam w kwartecie smyczkowym, komponuję i aranżuję. Jestem certyfikowaną instruktorką śpiewu techniką MIX i członkinią stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Fascynuje mnie neuroestetyka –czyli nauka o tym, jak na nasze mózgi wpływa kontakt ze sztuką.


BARTŁOMIEJ JABŁOŃSKI

6 Września 2017, 7:00

nauczyciel matematyki

Jestem wesołą i otwartą osobą. Lubię nieść pomoc innym ludziom i cieszyć się z ich sukcesów.